شناسه : 66032
شنبه, 06/20/1400 - 10:38
نویسنده : admin1

رونمایی از اولین سامانه تجربه نگاری مساجد و پایگاه های مقاومت سراسر کشور

سامانه تجربه نگاری مسجدنا با حضور سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین، سردار بابا احمدی معاون بسیج مساجد و محلات و معاونین بسیج مساجد و محلات سپاه های استانی در سالن همایش های 5 آذر رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت بسیج مساجد و محلات کشور، سامانه تجربه نگاری مسجدنا که با هدف ثبت و اشتراک گذاری الگو های بسیج ایجاد شده است با حضور سردار سلیمانی ریاست سازمان بسیج مستضعفین، سردار بابا احمدی معاون بسیج مساجد و محلات و معاونین بسیج مساجد و محلات سپاه های استانی در سالن همایش های 5 آذر رونمایی شد.

در این مراسم ابتدا سردار بابا احمدی در مورد سامانه مسجدنا تصریح کرد: این سامانه از نیازهای اساسی امروز نهاد مردمی بسیج در سطح محلات است تا بتواند باعث اثر گذاری اقدامات بسیج شود و خلاء آن تا به امروز احساس شده بود.

او با اشاره به کاربرد های اصلی این سامانه گفت: هدف اصلی این سامانه ثبت و تکثیر الگوهای موفق در سطح رده های بسیج و ایجاد شبکه به هم پیوسته پایگاه ها و مساجد سراسر کشور است.

در تشریح ویژگی ها و امکانات سامانه مسجدنا توسط معاون بسیج مساجد و محلات سازمان بسیج مستضعفین می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

اسناد عملیاتی: درواقع هدف اصلی این بخش آموزش بسیجیان سراسر کشور است که با استخراج تجربیات موفق و برتر ارائه شده توسط پایگاه های مقاومت می توان این اسناد آموزشی را تولید کرد تا نقشه راه موثری در فعالیت های بسیج باشد.

تجربیات: قطعا همه افرادی که در نهاد بسیج جامه خدمت می پوشند از انجام طرح ها و و فعالیت های جهادی خود تجربیات موفق و بعضا هم ناموفق داشته اند، بخش تجربیات به این منظور در سامانه قرار گرفته تا بسیجیان و پایگاه ها تجربیات موفق خود را با بارگذاری در سامانه در دسترس عموم قرار دهند.

بسته های پشتیبان: بسته های پشتیبان مانند یک کوله پشتی محتوایی تمامی مطالبی که جهت اجرای یک برنامه از قبیل کتاب های صوتی، PDF، طرح های لایه باز، معرفی اساتید و مکان های اردوگاهی و ... لازم است را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

رسانه: در این بخش تجربیات برتر در قالب های موشن، انیمیشن، پادکست، اینفو . .. طراحی و تولید شده تا در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

ایده: ممکن است برخی بسیجیان تجربه ای در زمینه فعالیت های بسیج نداشته باشند اما ذهن باز و خلاقی برای ارائه ایده دارند که می تواند برای فعالیت های بسیج مفید باشد به همین منظور این بخش برای اشتراک گذاری ایده ها توسط بسیجیان در نظر گرفته شده است.

پرونده ویژه: در این بخش همه مطالب به صورت خاص، گلچین شده و مناسبتی در اختیار مخاطبین سامانه مسجدنا قرار می گیرد.

در انتهای این مراسم سامانه مسجد نا با اعلام سردار سلیمانی و سردار بابااحمدی به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید